AC2512FK-7W27KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W27KL
JLCPCB Part #
C5576921
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS