RMC1K2210FTE
MFR.Part #
RMC1K2210FTE
JLCPCB Part #
C5727661
Description
-55℃~+155℃ 1W 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS