AC2512FK-7W27RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W27RL
JLCPCB Part #
C5552927
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS