RT2010DKE0766K5L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT2010DKE0766K5L
JLCPCB Part #
C4162095
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 500mW 66.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS