AC2512FK-7W243KL
MFR.Part #
AC2512FK-7W243KL
JLCPCB Part #
C6114580
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS