ERJ-U1TJ106U
MFR.Part #
ERJ-U1TJ106U
JLCPCB Part #
C4194190
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 10MΩ 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS