RC2010JK-078M2L
MFR.Part #
RC2010JK-078M2L
JLCPCB Part #
C3969769
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS