CRGS2512J6K8
MFR.Part #
CRGS2512J6K8
JLCPCB Part #
C1722526
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 250V 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS