AC2512FK-072K71L
MFR.Part #
AC2512FK-072K71L
JLCPCB Part #
C2135343
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.71kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS