1.5KE12A/B
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
1.5KE12A/B
JLCPCB Part #
C3711887
Description
1.5kW 10.2V 11.4V 16.7V 91A TVS Unidirectional DO-201 Abolished Device ROHS