AHA50AFB-1R47
MFR.Part #
AHA50AFB-1R47
JLCPCB Part #
C1568590
Description
1.47Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS