AC2512FK-07147KL
MFR.Part #
AC2512FK-07147KL
JLCPCB Part #
C3967821
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS