AHA50AFB-3K48
MFR.Part #
AHA50AFB-3K48
JLCPCB Part #
C1568975
Description
3.48kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS