RT0603FRE07162KL
MFR.Part #
RT0603FRE07162KL
JLCPCB Part #
C863596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS