AA1206FR-07115KL
MFR.Part #
AA1206FR-07115KL
JLCPCB Part #
C2114863
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS