AC2010FK-074K02L
MFR.Part #
AC2010FK-074K02L
JLCPCB Part #
C3977438
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS