AA2512JK-076K2L
MFR.Part #
AA2512JK-076K2L
JLCPCB Part #
C6455412
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS