AA1218FK-072R1L
MFR.Part #
AA1218FK-072R1L
JLCPCB Part #
C4177501
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS