AC1210FR-07330KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1210FR-07330KL
JLCPCB Part #
C230192
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 330kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS