FMP100FRF52-5K23
MFR.Part #
FMP100FRF52-5K23
JLCPCB Part #
C1755094
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS