FMP300JR-52-36K
MFR.Part #
FMP300JR-52-36K
JLCPCB Part #
C1766783
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS