AC1210FR-0721K5L
MFR.Part #
AC1210FR-0721K5L
JLCPCB Part #
C4051789
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS