AF0201FR-0791RL
MFR.Part #
AF0201FR-0791RL
JLCPCB Part #
C5942595
Description
-55℃~+155℃ 50mW 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS