AA1218JK-07560RL
MFR.Part #
AA1218JK-07560RL
JLCPCB Part #
C4356459
Description
-55℃~+155℃ 1W 560Ω Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS