AC1206JR-7W4K7L
MFR.Part #
AC1206JR-7W4K7L
JLCPCB Part #
C20143204
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS