AC1206JR-7W4R7L
MFR.Part #
AC1206JR-7W4R7L
JLCPCB Part #
C20143205
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS