RT0603CRC131K3L
MFR.Part #
RT0603CRC131K3L
JLCPCB Part #
C5879519
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS