RT1206WRB07137RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206WRB07137RL
JLCPCB Part #
C4087762
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS