AC1206FR-7W47RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W47RL
JLCPCB Part #
C5546046
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS