RT1206BRD0746R4L
MFR.Part #
RT1206BRD0746R4L
JLCPCB Part #
C870753
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 46.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS