AT0603BRD0726K1L
MFR.Part #
AT0603BRD0726K1L
JLCPCB Part #
C855749
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS