AC1206FR-7W14K7L
MFR.Part #
AC1206FR-7W14K7L
JLCPCB Part #
C20143163
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS