RT1210WRB0740K2L
MFR.Part #
RT1210WRB0740K2L
JLCPCB Part #
C4134329
Description
-55℃~+125℃ 250mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS