RT0805WRB07287RL
MFR.Part #
RT0805WRB07287RL
JLCPCB Part #
C3991301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS