AC1206FR-0720R5L
MFR.Part #
AC1206FR-0720R5L
JLCPCB Part #
C229439
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS