AA1206FR-0746R4L
MFR.Part #
AA1206FR-0746R4L
JLCPCB Part #
C2114461
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS