AC1206FR-0711R3L
MFR.Part #
AC1206FR-0711R3L
JLCPCB Part #
C229290
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS