RC1206FR-0768RL
MFR.Part #
RC1206FR-0768RL
JLCPCB Part #
C137238
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS