AC0805JR-0710RL
MFR.Part #
AC0805JR-0710RL
JLCPCB Part #
C144537
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS