FMF-50FTF52-43K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMF-50FTF52-43K
JLCPCB Part #
C3496169
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS