AC1206DR-07374RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206DR-07374RL
JLCPCB Part #
C7066019
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS