RC0805FR-1391KL
MFR.Part #
RC0805FR-1391KL
JLCPCB Part #
C5720022
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS