AC1206DR-07100KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC1206DR-07100KL
JLCPCB Part #
C723455
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS