RT0603FRE073K9L
MFR.Part #
RT0603FRE073K9L
JLCPCB Part #
C863790
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS