FMP300JT-73-43R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300JT-73-43R
JLCPCB Part #
C1382407
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 43Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS