SG73S2BRTTD6490D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD6490D
JLCPCB Part #
C6679117
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS