RT0402DRD07187RL
MFR.Part #
RT0402DRD07187RL
JLCPCB Part #
C4123618
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS