MFP50SBRD52-8K33
MFR.Part #
MFP50SBRD52-8K33
JLCPCB Part #
C1776281
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.33kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS