AA2010FK-079M1L
MFR.Part #
AA2010FK-079M1L
JLCPCB Part #
C2135754
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75V 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS