RT2010FKE0768RL
MFR.Part #
RT2010FKE0768RL
JLCPCB Part #
C876679
Description
-55℃~+125℃ 500mW 68Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS